Znajdź nas na: Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na Facebooku

Nasze marki

Odzież i akcesoria rowerowe

Firma AGU BV jest marką holenderską oferującą konfekcję i kompletne akcesoria rowerowe.
Powstała jako firma rodzinna w 1966 roku.

Kaski zimowe, gogle, kaski rowerowe i okulary

Marka CASCO powstała w 1989 roku w Niemczech i od tamtego czasu kojarzy się z innowacyjnością i wyjątkową jakością. Jest wiodącym producentem kasków zarówno zimowych jak i rowerowych (a także do jazdy konnej i strażackich), gogli i okularów. Swoje wyroby produkuje, w dwóch własnych, nowoczesnych fabrykach w Europie. Marka CASCO była i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w swoim segmencie produktów na świecie.

Uniwersalne nakładki na kaski i gogle narciarskie

Bądź cool, wyróżniaj się, używaj Coolcasc – to motto przewodnie Coolcasc. Zamień ochronę w zabawę, oryginalność pełną fantazji i kolorów z naszymi nakładkami na kaski. Nakładki na kaski COOLCASC® występują w jednym rozmiarze i nadają się i na każdy dziecięcy i dorosły kask i na kask dp każdego rodzaju sportu.

System najwygodniejszych słuchawek sportowych

1. Maksimum koncentracji i motywacji
2. Sport bez przerw i ze swobodnymi rękoma
3. Wyjątkowa jakość i bezpieczeństwo
4. Unikalny, wielofunkcyjny system słuchawek

Piłkarzyki, stoły bilardowe itp.

FAS Pendezza Srl została założona w 1964 roku w Villa d’Ogna w północnej części doliny Val Seriana dzięki wielkiej intuicji Alfonso Pendezzy i jego brata Davida: stworzenia gier i sprzętów do zabawy dla dorosłych i dzieci, wyprodukowanych z najlepszych surowców i materiałów przez najlepszych rzemieślników czerpiących z tradycji Bergamo.

Odzież, sprzęt i akcesoria outdoor

Ferrino jest jedna z najstarszych (i najlepszych) marek outdoor na świecie. Jej historia zaczęła się w roku 1870 w Turynie, w sklepie z farbami Cesare Ferrino, kiedy to wpadł on na rewolucyjny pomysł dodania materiałom właściwości nieprzemakalnych.

Kije sportowe wszystkie rodzaje

VIPOLE jest firmą, która wierzy w moc umysłu i jest ukierunkowana na dzielenie się doświadczeniem. Na tych ideach oparta jest ich codzienna praca.

Kompletne akcesoria zimowe

„podążać ku przyszłości znaczy, że trzeba pamiętać o swojej przeszłości”
To jest motto, które powtarzane wciąż przez zespół, łączy go wokół marki; NORDBRON („most północny”).
Jest takie stare przysłowie, które mówi: są dwie rzeczy, które dzieci powinny otrzymać od swoich rodziców – KORZENIE i SKRZYDŁA. Korzenie pochodzą z historii a Nordbron będzie naszymi skrzydłami!

Bojki asekuracyjne

Dla większej swobody w wodzie. Historia jest prosta. Kochamy wodę. Kilka lat temu jeden z członków teamu RESTUBE doświadczył krytycznej sytuacji na wodzie. Od tego czasu chcemy aby sporty wodne były bezpieczniejsze dla naszych przyjaciół i dla nas. Jako studenci inżynierii mechanicznej opracowaliśmy pierwszy prototyp tego produktu zwiększającego bezpieczeństwo przy każdej aktywności nad lub na wodzie. Narodził się RESTUBE.

Pontony, kajaki, supboardy i akcesoria

Niemiecka renomowana firma VIAMARE produkująca pontony, kajaki, supboardy i akcesoria. Na polskim rynku reprezentowana przez firmę ACCS Sp. z o.o. (www.accs.waw.pl). W swojej bogatej ofercie mają pontony wykonane z mocnego i twardego PVC odpornego na działanie soli morskiej, do wyboru z podłogą sztywną (aluminium) lub pompowaną (powietrzną). Do każdego pontonu jest możliwość zamontowania silnika elektrycznego bądź spalinowego, w zależności od wielkości pontonu. Pontony mają kilka komór powietrznych. Większe pontony posiadają stępkę powietrzną. W skład zestawu do pontonu dołączane są wiosła aluminiowe, pompka, zestaw naprawczy, torba do przenoszenia oraz ciśnieniomierz.

Namioty dachowe

Pierwszy w świecie namiot dachowy – powstał w 1958 roku.
Dla każdego, nie tylko tych którzy podróżowanie i życie na wolnym powietrzu uczynili swoją pasją, „MAGGIOLINA” i „Air Camping” stały się historycznymi synonimami namiotów dachowych. Oryginalny włoski wynalazek z 1958 roku - namiot dachowy AUTOHOME jest towarzyszem podróżników, odkrywców i badaczy na całym świecie przez ponad 50 lat. Wyjątkowe wyczucie czasu, oparte na rodzącym się rynku masowej turystyki samochodowej, wyrażającej poczucie wolności i niezależności, i oferującej możliwości luksusu stały się podstawą zasłużonego sukcesu na światowych rynkach.