Aktualności
31.03.2017
Informujemy, że jesteśmy po dostawach wszystkich letnich produktów i posiadamy pełen asortyment Gabel, Talbot-Torro, Schildkröt FunSports, RESTUBE oraz Viamare. Posiadamy też produkty całoroczne jak ENEBE, Donic-Schildkröt, Schildkröt Fitness ( z nowym asortymentem). Zapraszamy do współpracy.
31.03.2017
Z przyjemnością informujemy, że oferta nasza wzbogaciła się o wyjątkowe produkty niemieckiej marki RESTUBE. Są to różnego rodzaju bojki asekuracyjne niezbędne dla wszystkich spędzających czas nad wodą lub na wodzie (także dzieci od 10 roku życia). W ofercie znajduje się także bojka RESTUBE Lifeguard przeznaczona dla wyspecjalizowanych służb ratowniczych.
Znajdź nas na: Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Facebooku

Nasze marki

Konfekcja i akcesoria rowerowe

Firma AGU BV jest marką holenderską oferującą konfekcję i kompletne akcesoria rowerowe.
Powstała jako firma rodzinna w 1966 roku.

Kaski zimowe, gogle, kaski rowerowe i okulary

Marka CASCO powstała w 1989 roku w Niemczech i od tamtego czasu kojarzy się z innowacyjnością i wyjątkową jakością. Jest wiodącym producentem kasków zarówno zimowych jak i rowerowych (a także do jazdy konnej i strażackich), gogli i okularów. Swoje wyroby produkuje, w dwóch własnych, nowoczesnych fabrykach w Europie. Marka CASCO była i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w swoim segmencie produktów na świecie.

Odzież, sprzęt i akcesoria outdoor

Ferrino jest jedna z najstarszych (i najlepszych) marek outdoor na świecie. Jej historia zaczęła się w roku 1870 w Turynie, w sklepie z farbami Cesare Ferrino, kiedy to wpadł on na rewolucyjny pomysł dodania materiałom właściwości nieprzemakalnych.

Kije sportowe - wszystkie rodzaje

Firma GABEL od dnia jeż założenia przez Galdino Beltramello w 1956 roku, narciarza i znakomitego sportowca, produkuje kije narciarskie, trekkingowi i hikingowe. Każdy rok nieustannej poprawy jakości i stosowania innowacji stawia markę GABEL pośród światowych liderów w sektorze technicznych ekspertów i designerów.

Kompletne akcesoria zimowe

„podążać ku przyszłości znaczy, że trzeba pamiętać o swojej przeszłości”
To jest motto, które powtarzane wciąż przez zespół, łączy go wokół marki; NORDBRON („most północny”).
Jest takie stare przysłowie, które mówi: są dwie rzeczy, które dzieci powinny otrzymać od swoich rodziców – KORZENIE i SKRZYDŁA. Korzenie pochodzą z historii a Nordbron będzie naszymi skrzydłami!

Stoły do tenisa stołowego

Założona w 1962 roku ENEBE SPORT GROUP jest jedną z wiodących firm hiszpańskich w przemyśle sportowym z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku krajowym i międzynarodowym. ENEBE Sport Group posiada w swoim port folio następujące marki sportowe:

Akcesoria do tenisa stołowego

Jest flagową marką firm Olin Enterprise Ltd. oraz Perseus Company Ltd działajacych na terenie Europy w oparciu o międzynarodowe zasady i produkujących swoje wyroby we własnej fabryce w Shenzen w Chinach.

Akcesoria do badmintona

Talbot-Torro jest marką firm Olin Enterprise Ltd oraz Perseus Company Ltd działających w Europie w oparciu o międzynarodowe zasady i produkujących swoje wyroby w Chinach.
Produkty te są potem sprzedawane w ponad 100 krajach.

Gry plażowe

Innowacyjne pomysły z pogranicza sportów tzw. plażowych i zabawy zaowocowały stworzeniem marki Schildkröt FunSports.

Akcesoria fitness

Uroda, zdrowie oraz zadowolenie z ćwiczeń fizycznych staje się coraz bardziej istotne we współczesnym świecie. Dlatego też fitness wyzwala się z zakurzonego obrazu kulturysty czy regularnych ćwiczeń w klubie a staje się ogólnodostępnym sposobem dla wszystkich – niezależnie od wieku czy talentów sportowych.

Bojki asekuracyjne

Dla większej swobody w wodzie. Historia jest prosta. Kochamy wodę. Kilka lat temu jeden z członków teamu RESTUBE doświadczył krytycznej sytuacji na wodzie. Od tego czasu chcemy aby sporty wodne były bezpieczniejsze dla naszych przyjaciół i dla nas. Jako studenci inżynierii mechanicznej opracowaliśmy pierwszy prototyp tego produktu zwiększającego bezpieczeństwo przy każdej aktywności nad lub na wodzie. Narodził się RESTUBE.

Pontony, kajaki, supboardy i akcesoria

Niemiecka renomowana firma Viamare produkująca pontony, kajaki, supboardy i akcesoria. Na polskim rynku reprezentowana przez firmę ACCS Sp. z o.o. (www.accs.waw.pl). W swojej bogatej ofercie mają pontony wykonane z mocnego i twardego PVC odpornego na działanie soli morskiej, do wyboru z podłogą sztywną (aluminium) lub pompowaną (powietrzną). Do każdego pontonu jest możliwość zamontowania silnika elektrycznego bądź spalinowego, w zależności od wielkości pontonu. Pontony mają kilka komór powietrznych. Większe pontony posiadają stępkę powietrzną. W skład zestawu do pontonu dołączane są wiosła aluminiowe, pompka, zestaw naprawczy, torba do przenoszenia oraz ciśnieniomierz.

Namioty dachowe

Pierwszy w świecie namiot dachowy – powstał w 1958 roku.
Dla każdego, nie tylko tych którzy podróżowanie i życie na wolnym powietrzu uczynili swoją pasją, „MAGGIOLINA” i „Air Camping” stały się historycznymi synonimami namiotów dachowych. Oryginalny włoski wynalazek z 1958 roku - namiot dachowy AUTOHOME jest towarzyszem podróżników, odkrywców i badaczy na całym świecie przez ponad 50 lat. Wyjątkowe wyczucie czasu, oparte na rodzącym się rynku masowej turystyki samochodowej, wyrażającej poczucie wolności i niezależności, i oferującej możliwości luksusu stały się podstawą zasłużonego sukcesu na światowych rynkach.